Terézia, n.o. - Sme tu pre Vás...

Pon-Pia: 8:00 - 16:30

Recenzie

Veľmi pekne chcem poďakovať,
celému tímu špecializovaného zariadenia Terézia, n. o., v ktorom bola umiestnená naša mamička,  za ich ústretovosť, ochotu a starostlivosť. Hoci tam naša mamička prežila len mesiac, bolo o ňu naozaj veľmi pekne postarané. O všetkom sme boli informovaní a nemôžem nájsť ani jednu vec, ktorú by som vytkla. Všetkým Vám patrí obdiv za túto úžasnú prácu pre našich starkých, ktorým sa vďaka pracovnej vyťaženosti nemôžeme venovať. Len tak ďalej, aby sme mali dostatok takých ľudských pracovníkom ako doteraz.
Renáta Grobarčíková (nevesta Alžbety Grobarčíkovej)

st 24. 8. 2022 11:49

Vážení zamestnanci Špecializovaného zariadenia Villa Terézia,
Dovoľte nám v mene celej rodiny úprimne poďakovať všetkým zamestnancom zariadenia za starostlivosť o nášho otecka, starého otca a prastarého otca, ktorý vo Vašom zariadení strávil rok. Keď mu prestalo slúžiť zdravie, obrátili sme sa s dôverou na Vás a Vy ste v plnej miere naplnili naše očakávania. Úprimne ďakujeme a vážime si obetavý a trpezlivý prístup všetkých zamestnancov, ich profesionálnu starostlivosť a láskavé slová. Počas návštev nášho otecka sme vždy spokojne konštatovali, že je o neho naozaj dobre postarané a aj otecko bol vo Vašom zariadení spokojný.
Vieme, že Vaša práca nie je ľahká a vyžaduje nielen vedomosti a zručnosti, ale musí byť aj poslaním, pretože len tak dokážete klientom vytvárať dôstojné podmienky v ich neľahkej etape života. Hlavne chcem zo srdca poďakovať všetkým, ktorí sa o otecka starali v jeho posledných dňoch.
Prajeme všetkým zamestnancom Villa Terézia dobré zdravie, veľa síl a trpezlivosti do ďalšej práce, ktorá je pre Vašich klientov a pre ich príbuzných neoceniteľná.
Rodina pána Jána Višňáka

pi 23. 9. 2022 11:17

Milá pani riaditeľka,
Moc rada by som i týmto odkazom vyjadrila veľké poďakovanie a poslala s odstupom času pozdrav k Vám i k celému vášmu kolektívu úžasných ľudí.
Zariadenie „Villa Terézia“ mala možnosť naša rodina spoznať v apríli tohoto roku, kedy Vaša ústretovosť a láskavý súcit neuveriteľne pomohli v ťažkých chvíľach bolesti a odchádzania nášho ťažko chorého ocina, manžela, deduška i pradeduška.
Zázemie a pomoc, ktoré sme od vás dostali sa nedá v týchto riadkoch popísať. Ďakujem za vašu vnútornú odvahu vykonávať túto záslužnú prácu – dávať seniorom silu do života, pomáhať zvládať všetky bolesti a neduhy.
Klaniam sa poklonou k vášmu súcitu, ktorý je veľkým pomocníkom vo vašej práci.
Myšlienka a realizácia vašej práce je naplňovaná k veľkej spokojnosti našich seniorov, ktorý potrebujú vašu pomoc a opateru.
Preto Ďakujem, že som mala možnosť vás poznať.
Jana Šišková (dcéra Ladislava Kyšku)

pi 22. 7. 2022 13:25

Vážená pani riaditeľka
Som Vám nesmierne vďačná za to, že moja mamina, M S., mohla u Vás v zariadení stráviť mesiac ako samoplatca. Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za ochotu a ústretovosť, s akou ste k nám pristupovali. Zároveň veľké poďakovanie patri celému personálu, najmä pani opatrovateľkám, ktoré sa príkladne starali o moju maminu a milo a ochotne so mnou komunikovali.
Prajem Vám všetkým veľa zdravia, energie a trpezlivosti pri tak náročnej práci, ktorú vykonávate. Nesmierne si Vás preto vážim a obdivujem.
Ďakujem.
Iveta Šolomeková, dcéra

ut 12. 4. 2022 15:30

Vážená pani riaditeľka a vážení zamestnanci ZSS Terézia, n.o.,
za našu rodinu a aj za otca, ktorý bol Vaším veľmi spokojným klientom, Vám chcem ešte raz vysloviť veľké „ĎAKUJEM“ – za Vašu trpezlivosť, obetavosť a lásku, ktorú každý deň dávate svojim klientom, za to, že Vašu naozaj náročnú a ťažkú prácu vykonávate nielen vysoko kvalifikovane, ale hlavne ako poslanie a srdcom. Naša vďačnosť sa nedá pár slovami vyjadriť, ale prajeme Vám veľa spokojných klientov a veľa Božej milosti a požehnania.
Eva Strapcová

so 19. 3. 2022 10:00

Vážená pani riaditeľka!
Touto cestou Vám a celému personálu veľmi pekne ďakujem za ústretový a ľudský prístup ku mojej mame, Anne Ratkošovej, ktorej ste vytvorili také podmienky, že sa v zariadení cítila takmer ako doma.
Moja mama bola vo vašom zariadení len dva mesiace, ale veľmi ste jej pomohli. Predtým, ako išla do zariadenia, nebola schopná žiadnych úkonov osobnej hygieny, jej komunikačné schopnosti boli minimálne, odmietala prijímať potravu a lieky. Po dvojmesačnom pobyte vo vašom zariadení sú zmeny v zdravotnom stave mojej mamy viditeľné. Najdôležitejšia zmena je, že začala prijímať potravu a lieky. Zlepšil sa nielen jej komunikačný prejav, ale aj v oblasti osobnej hygieny nastal veľký pokrok.
Za takú príkladnú starostlivosť a opateru, ktorej výsledok je skutočne zreteľný, patrí veľké ďakujem v prvom rade Vám, pani riaditeľka, že máte takých odborných a obetavých pracovníkov, a potom celému kolektívu, ktorého poctivá práca a profesionálny prístup ku každému jednotlivcovi prináša viditeľné zlepšenie celkového zdravotného stavu klienta, čo má za následok skvalitnenie jeho života. Do budúcna vám všetkým prajem, aby vaša náročná a obetavá práca priniesla všetkým čo najviac pozitívnych výsledkov a radosti zo života.
S pozdravom
Oľga Bartková

po 7. 3. 2022 9:27

Vážená pani riaditeľka, aj ostatný personál zariadenia.
Rada by som Vám spolu s celou mojou rodinou vyjadrila vďaku za starostlivosť o našu babku – Emíliu Ružekovú. V Terézii získala nový domov, aj keď len na pár týždňov, ale doslova v ňom nabrala nové sily. Čakalo ju množstvo nových aktivít: tvorivé dielne, pobyt v záhrade, nové sociálne kontakty, 24 hodinová starostlivosť, čisté prostredie plné ochotných a láskavých ľudí. Verím že aj vďaka obetavým pani ošetrovateľkám si zvykla a častokrát aj zabudla na problémy prichádzajúce s vekom.
Radi by sme toto zariadenie odporučili aj ďalším klientom, ktorí potrebujú opateru a pomoc. Ak ešte váhate, či si vybrať Teréziu, nie je nad čím. Domov tu nájde každý senior uprostred krásnej prírody a nového elegantného interiéru.
Ďakujeme za všetko,
Nina Ružeková.

št 30. 9. 2021 08:25

Dobrý deň,
z pozície rodinných príslušníkov Gitky Kvočkovej, obyvateľky DSS Terézia, vyjadrujeme spokojnosť s kvalitou poskytovaných služieb v Terézii, ktoré zabezpečuje odborný a ochotný personál pod profesionálnym vedením. Sme veľmi vďační za príkladnú prácu zamestnancov Terézie, za ich láskavú starostlivosť, trpezlivosť a ústretovosť. Veľmi dobre udržiavané a komfortné priestory Terézie poskytujú adekvátne podmienky, zamerané na splnenie všetkých životných potrieb svojich klientov. Aj v náročnom období poznačenom pandémiou sa personál vždy snažil vyhovieť individuálnym potrebám svojich klientov, medzi ktoré patrí aj kontakt s rodinou. To, že klienti mohli so svojou rodinou pravidelne telefonovať a vidieť sa aspoň na obrazovke tabletu, predstavovalo významnú pomoc. Oceňujeme aj plynulý a bezpečný priebeh očkovania klientov proti ochoreniu covid-19. Všestranná a nadštandardná starostlivosť o klientov taktiež zahrňuje možnosť zúčastniť sa rôznych spoločensko-kultúrnych aktivít, ktoré sa konajú v priestoroch Terézie, napríklad aj v podobe oslavy pri príležitosti sviatku jedného z klientov. Veľmi si vážime, že DSS Terézia sa stará aj o duchovnú stránku života svojich klientov a snaží sa zabezpečiť splnenie individuálnych duchovných potrieb veriaceho človeka, ktorý je obyvateľom zariadenia Terézia. Plán výstavby kaplnky v priestore DSS Terézia považujeme za skvelý a odvážny nápad a zároveň za významný krok v prospech duchovného života svojich obyvateľov a zamestnancov. Ďakujeme za všetko!
S pozdravom
Hela Dvorská s rodinou

št 13. 5. 2021 13:13

Vážená pani riaditeľka,
reagujem na Vašu výzvu o poskytnutie spätnej väzby k poskytovaniu sociálnych služieb vo Vašom zariadení.
Viem, že sa snažíte zo všetkých síl vyhovieť všetkým klientom, aj keď to veľmi náročné. Viete, už po prvom telefonáte s Vami, keď sme hľadali miesto pre otca, ktorý už nemohol byť sám, som Vám bola veľmi vďačná za Váš prístup.
Komunikovala som s viacerými zástupcami sociálnych zariadení, ale po vysvetlení situácie, v akej bol otec, som dostala dosť nepríjemné odmietnutie. A potom som hovorila s Vami, a Váš prístup bol veľmi milý, profesionálny – a bolo to vždy, keď sme spolu hovorili. Potom ste ho prijali a my doma sme sa dosť obávali, že Vám bude robiť problémy. A ak to tak bolo, tak to Vaši zamestnanci zvládli veľmi dobre. Otec si zvykol, zakaždým keď s ním telefonujem, povie, že sa má dobre, že sa o neho veľmi dobre staráte, že strava je výborná. A nedávno povedal, že môžeme byť spokojní, lebo si zvykol a je spokojný a verte mi, to je od neho veľmi vysoké hodnotenie.
Veľmi pekne Vám ďakujem aj za odbornú pomoc pri zaradení do špecializovaného zariadenia a vybavenie finančného príspevku pre otca od ŽSK.
Takže sme veľmi spokojní s tým, že je otec v tomto zariadení, ďakujeme za milý a profesionálny prístup, za starostlivosť a všetko, čo s tým súvisí. A prezentujem to aj medzi svojimi známymi.
Prajeme Vám aj všetkým zamestnancom veľa síl v tejto náročnej práci, spokojných klientov a veľa Božieho požehnania.
S pozdravom Eva Strapcová – dcéra pána Františka Hlaváčika

st 12. 5. 2021 19:22

100% spokojnosť
Ladislav Várkoly

ut 11. 5. 2021 17:29

Dobrý deň,
my hodnotíme Vaše zariadenie na viac ako 100 percent. Sme spokojní s Vaším prístupom ku klientom a zároveň aj k nám rodinným príslušníkom.
Komunikácia so zariadením a hlavne s pani riaditeľkou je vynikajúca a samozrejme aj s ostatnými pracovníkmi zariadenia. Vždy sú profesionálne nadstavení a radi pomôžu.
Mama si veľmi chváli starostlivosť aj stravu v zariadení.
Prajem Vám všetkým, aby sa Vám darilo aj naďalej poskytovať starostlivosť na vysokej úrovni ako doteraz.
S pozdravom
L.P.

st 12. 5. 2021 10:29

Dobrý deň.
Som rada, že sú na Slovensku také kvalitné zariadenia sociálnych služieb, ako je zariadenie Terézia, n.o. Lokca. Mám u Vás otca, ktorý má vážne zdravotné problémy. Po dlhej hospitalizácii v zdravotníckych zariadeniach DK a Trstená, kde nám povedali, že už  môj otec nikdy nebude chodiť, pracovníci zariadenia Terézia Lokca postavili môjho otca na nohy a dnes dokáže sám chodiť.
Som Vám nesmierne vďačná, vážim si Vašu náročnú prácu.
Prajem Vám všetkým veľa zdravia.
S pozdravom
Tatiana Oravcová
dcéra pana Emila Grocika

ut 11. 5. 2021 15:19

Vážená pani riaditeľka,
moja mama, Helena Gazdíková je vo Vašom zariadení len krátko.
Ale chcem vysloviť veľké poďakovanie  Vám všetkým, ktorí sa o ňu staráte – Vám osobne, vedúcej sestre, všetkým  opatrovateľkám  a ďalším pracovníkom, ktorí zaisťujú prevádzku – napr. kuchár/ka, upratovačky…. Napriek tomu, že sa jej situácia skomplikovala Covidom z predchádzajúcej hospitalizácie, mala  plnú staroslivosť, čo si nesmierne vážim.
Ďakujem
Prajem veľa úspechov a radosti z Vašej náročnej no pritom ušľachtilej práce.
S úctou
MUDr. Mária  Molnárová, PhD.
dcéra p. Gazdíkovej

ut 11. 5. 2021 16:01

Dobrý deň p. riaditeľka.
Ja aj moja sestra vyjadrujeme veľkú vďaku Vám a celému kolektívu sociálneho a zdravotného úseku za poskytované služby nášmu drahému  bratovi Milanovi Tarčákovi. Vyjadrujeme mimoriadnu spokojnosť s kvalitou , fungovaním a celým menežmentom Vášho zariadenia.Oceňujeme  Vašu stále  aktuálnu komunikáciu  a komunikáciu  s ekonomickým úsekom.Mali sme veľké šťastie, že sme Vás  našli. Prajeme veľa síl a zdravia pri tak náročnej  profesionálnej činnosti ktorú hodnotíme  len samými superlatívmi.
S pozdravom M. Falisová a M. Géczyová

ut 11. 5. 2021 16:53

Dobrý deň,
ja som s vašim prístupom k poskytovaniu služieb veľmi spokojný a týmto Vám chcem prejaviť veľkú vďaku.
Šegita

st 12. 5. 2021 9:05

Ďakujeme, mali sme z Vášho zariadenia veľmi dobrý dojem. Tešíme sa, že maminku neodkladáme, ale posúvame k lepšiemu a kvalitnejšiemu životu.
S úctou Fillovci

pi 16. 4. 2021 11:46

Dobrý deň p.riaditeľka.
Ďakujem za krásne prianie. Spolu so sestrou prajeme Vám i celému kolektívu pokojné a požehnané vianočné sviatky.Veľa síl, zdravia a božieho požehnania v r.2021.Ďakujeme Vám spolu s  naším bratom Milanom za Váš vysoko-profesionálny prístup a  za všetku  starostlivosť.
S pozdravom  Falisová

po 21. 12. 2020 18:38

Milá pani riaditeľka a všetci spolupracovníci,
veľmi pekne ďakujeme za krásne prianie. Aj my Vám prajeme krásne Vianoce, a vyprosujeme veľa milostí všetkým zamestnancom aj klientom Vášho zariadenia. Ďakujeme za Vašu lásku, ktorú klientom dávate a do nového roka Vám prajeme veľa zdravia, spokojnosti a úspechov v tej ťažkej práci.
príbuzní p. Hlaváčika

po 21. 12. 2020 21:26