Terézia, n.o. - Sme tu pre Vás...

Pon-Pia: 8:00 - 16:30

Recenzie

Dobrý deň pani riaditeľka,
Ďakujeme Vám za zorganizované podujatie, kde sme sa mohli stretnúť spoločne všetci ako rodina, ale aj so zamestnancami a ostatnými príbuznými. Bolo to príjemné stretnutie, veľmi dobre zorganizované s krásnym počasím a pekným kultúrnym programom.
Aj keď sa poznáme veľmi krátko, vnímame, oceňujeme, že toto zariadenie vytvára príjemnú rodinnú atmosféru. Zamestnanci sú veľmi milí, ústretoví a pristupujú profesionálne ku práci s klientmi.
Tak to vnímame nielen my, ale aj naša matka. Vidíme, že je tu veľmi spokojná, kľudná a je rada, že sa môže prechádzať. Je si vedomá, že tu našla pokoj, bezpečie a dobrú starostlivosť. Je v kontakte s ľuďmi, čo je pre ňu veľmi dôležité.
Sme Vám veľmi vďační a prajeme Vám pri Vašej náročnej práci veľa zdravia a trpezlivosti.
S pozdravom M. V.  a D. V.

ne 13. 8. 2023 17:19

Dobrý deň,
Chcem poďakovať všetkým zamestnancom za skvelú atmosféru na rodinnom podujatí. Nám sa veľmi páčilo a vidieť mamu usmiatu a spokojnú je pre mňa to najviac.
Takisto je aj veľká spokojnosť s celkovou starostlivosťou vo vašom zariadení. Príjemný personál, usmiaty vždy snažiaci sa pomôcť, podať informácie. Určite Vás budem odporúčať aj ďalším známym, ktorí budú mať záujem o služby vo Vašom zariadení
S pozdravom S. H.

so 12. 8. 2023 8:12

Dobrý deň,
so službami, ktoré sú poskytované vo Vašom zariadení mojej mamke som aj ja a aj mamka nadmieru spokojná. Najviac však oceňujem prístup a správanie celého personálu a vedenia zariadenia. Výhrady a pripomienky k poskytovaným službám nemám. Za Vašu starostlivosť Vám zo srdca ďakujem.
S pozdravom MUDr. M. Š.

ne 20. 8. 2023 20:47

Dobrý deň,
ten piatok (podujatie pre klientov, rodiny, zamestnancov zariadenia) bol naozaj pekný deň. Ďakujeme, že niečo také organizujete aj popri Vašej tak namáhavej práci. Maminka je u Vás ešte krátko, je mi ľúto, že musela od nás odísť, ale my sme jej už nemohli dať starostlivosť ktorú teraz vyžaduje, ktorú jej dávate u Vás.
Sme Vám veľmi vďační za Váš prístup, za Vašu namáhavú prácu ktorú robíte s láskou a trpezlivosťou. Cítime, že je v dobrých rukách, za čo moc ďakujeme. My sa budeme snažiť pomôcť aspoň svojou prítomnosťou. Ďakujeme.
S pozdravom A. Š.

ut 22. 8. 2023 8:37

Pekný deň,
Chcem Vám týmto poďakovať za starostlivosť mojej maminky M. L. Strávila u Vás síce krátky čas, ale pomohli ste nám, ako rodinným príslušníkom, aj jej v posledných dňoch jej života.
Boli sme veľmi spokojní s prístupom aj starostlivosťou. Ďakujeme aj za výborné podujatie letnej grilovačky. Táto akcia je pre mňa o to významnejšia, že to bolo moje posledné stretnutie so živou maminkou.
Ešte raz veľká vďaka Vám všetkým.
S pozdravom Ing. V. K.

pi 25. 8. 2023 15:10

Vážená pani riaditeľka,
rada by som Vám a celému personálu starajúcemu  sa o našu mamičku vyslovila úprimné poďakovanie, hlavne za príkladnú starostlivosť, láskavosť, trpezlivosť a ústretovosť, s ktorou sa o ňu staráte. Tiež kladiem dôraz na odbornosť, informovanosť /milé info o Vašich aktivitách, ktoré sú podporované fotkami/ a otvorenosť zariadenia, za čo Vám patrí moja vďaka.
S úctou V. P.

st 30. 8. 2023 18:44

Dobrý deň pani riaditeľka,
vážim si príležitosť, ktorú nám dávate a môžeme vyjadriť svoj názor. Keďže robím tiež v “službách” viem, že spätná väzba je pre Vás dôležitá.
Celá rodina si vážime, že sme mohli ocina umiestniť k Vám a že môže u Vás spokojne tráviť svoj čas. Sme nad mieru spokojní s Vašou starostlivosťou a opaterou, skôr by sme niekedy uvítali “prísnejší prístup” 🙂 On sám nám vždy hovorí, že je spokojný, že sa o neho staráte 24 hodín denne. Čo vnímam ja osobne ako možno jediné mínus, je to, že si ocino na Vašu perfektnú starostlivosť zvykol a nie je nútený ju meniť a ani nechce. Čo však nie je Vaša vina, je to jeho prístup k svojej životnej situácii.
Želám Vám všetko dobré
A. M. (dcéra I. Š. )

št 17. 8. 2023 14:31

Dobrý deň.
S poskytovanými službami Vášho zariadenia sme veľmi spokojní. Ak by som to mal oznámkovať ako učiteľ, Vaše vysvedčenie by bolo si takéto:
Úroveň starostlivosti – 1
Atmosféra zariadenia – 1
Komunikácia zamestnancov – 1
Prístup zamestnancov – 1
Kvalita služieb – 1
Chceli by sme Vám všetkým poďakovať a popriať veľa zdaru a zdravia
S pozdravom M. R.

št 17. 8. 2023 14:42

Dobrý deň,
ďakujem za Váš e-mail. S úrovňou služieb sme spokojní, najmä pre Vašu trpezlivosť s mojou sestrou. Vážime si možnosť pravidelného telefonovania, ako aj že ju sprevádzate na nákup do potravín a že má možnosť stretnutia s kňazom na požiadanie. Tiež si vysoko ceníme možnosť dovozu mojej sestry k nám domov.
Ďakujeme celému kolektívu Terézie za starostlivosť.
S úctivým pozdravom E. D.

ne 13. 8. 2023 10:54

Dobrý deň pani Mušáková, 💗
ďakujeme srdečne Vám aj kolektívu Villa Terézia, ktorý vediete, za milé spoločné stretnutie pri guláši a sladkých dobrotách. 🌹Cítili sme sa príjemne a verím, že aj mamička.😃
Tešíme sa, že sme boli takýmto spôsobom u Vás spolu s mamičkou.
Verím, že si nájde – aj za Vašej podpory – cestu do Vašej krásnej záhrady a tiež stretávaniu sa s ďalšími Vašimi klientami – jej rovesníčkami a rovesníkmi na káve a spoločných aktivitách, aby sa necítila – ako hovorí – osamelá.
Srdečne
E. C. s manželom

st 9. 8. 2023 20:15

Dobrý deň
Ďakujeme zariadeniu Terézia, n. o. za vysoko profesionálny prístup ku klientom zariadenia a rodinným príslušníkom. Máte zamestnancov s ľudským prístupom.
S pozdravom J. D.

po 14. 8. 2023 14:21

Dobrý deň pani riaditeľka,
reagujeme na Vašu výzvu. Naša  maminka – babka  p. E. H. je vo Vašom zariadení veľmi spokojná.  My sme tiež veľmi spokojní s Vašim  prijatím, so službami, ktoré poskytujete klientom s Vašim personálom. Aj ten guľáš  a grilovačka mala svoj význam. Bolo to  veľmi  pekné a príjemné stretnutie. Ďakujeme za pozvanie. Do ďalších dní a rokov Vám želáme hlavne hodne zdravia, úspechov, tvorivých nápadov.
Ešte raz srdečná vďaka za všetko.
S pozdravom rodina J. ❤️

po 14. 8. 2023 14:28

Dobrý deň pani riaditeľka!
So službami vášho zariadenia sme celá rodina nadmieru spokojná.  Je to špičková starostlivosť po každej stránke. Vysoko si ceníme milý, láskavý a trpezlivý prístup zo strany ošetrujúceho personálu nielen k našej maminke, ale ku všetkým klientom, čoho sme svedkami pri každej návšteve našej maminky. Nadmieru sme spokojní so zdravotnou starostlivosťou. Okamžite sme informovaní o každom zdravotnom probléme našej maminky a ceníme si najmä to, že s ňou absolvujete aj návštevy lekára. Taktiež si vysoko ceníme sociálnu rehabilitáciu a fyzioterapiu. Najlepším príkladom je skutočnosť, že naša maminka po mozgovej príhode už rozpráva a s pomocou fyzioterapeuta aj chodí.
V neposlednom rade si veľmi vážime  služby kuchárov, ktorí vynikajúco varia a tiež služby obslužného personálu, ktorý zabezpečuje upratovanie a udržiava tak perfektnú čistotu v celom zariadení.
Touto cestou ďakujeme hlavne vám, pani riaditeľka,  a tiež celému kolektívu,  ktorý sa obetavo a s veľkou láskou a trpezlivosťou staráte o všetkých  našich príbuzných a celkový chod zariadenia. Vaša  snaha a námaha je nenahraditeľná a neoceniteľná.
Ešte raz vám všetkým z celého srdca ĎAKUJEME!
Rodina A. R.

st 16. 8. 2023 8:38

Veľmi pekne chcem poďakovať,
celému tímu špecializovaného zariadenia Terézia, n. o., v ktorom bola umiestnená naša mamička,  za ich ústretovosť, ochotu a starostlivosť. Hoci tam naša mamička prežila len mesiac, bolo o ňu naozaj veľmi pekne postarané. O všetkom sme boli informovaní a nemôžem nájsť ani jednu vec, ktorú by som vytkla. Všetkým Vám patrí obdiv za túto úžasnú prácu pre našich starkých, ktorým sa vďaka pracovnej vyťaženosti nemôžeme venovať. Len tak ďalej, aby sme mali dostatok takých ľudských pracovníkom ako doteraz.
Renáta Grobarčíková (nevesta Alžbety Grobarčíkovej)

st 24. 8. 2022 11:49

Vážení zamestnanci Špecializovaného zariadenia Villa Terézia,
Dovoľte nám v mene celej rodiny úprimne poďakovať všetkým zamestnancom zariadenia za starostlivosť o nášho otecka, starého otca a prastarého otca, ktorý vo Vašom zariadení strávil rok. Keď mu prestalo slúžiť zdravie, obrátili sme sa s dôverou na Vás a Vy ste v plnej miere naplnili naše očakávania. Úprimne ďakujeme a vážime si obetavý a trpezlivý prístup všetkých zamestnancov, ich profesionálnu starostlivosť a láskavé slová. Počas návštev nášho otecka sme vždy spokojne konštatovali, že je o neho naozaj dobre postarané a aj otecko bol vo Vašom zariadení spokojný.
Vieme, že Vaša práca nie je ľahká a vyžaduje nielen vedomosti a zručnosti, ale musí byť aj poslaním, pretože len tak dokážete klientom vytvárať dôstojné podmienky v ich neľahkej etape života. Hlavne chcem zo srdca poďakovať všetkým, ktorí sa o otecka starali v jeho posledných dňoch.
Prajeme všetkým zamestnancom Villa Terézia dobré zdravie, veľa síl a trpezlivosti do ďalšej práce, ktorá je pre Vašich klientov a pre ich príbuzných neoceniteľná.
Rodina pána Jána Višňáka

pi 23. 9. 2022 11:17

Milá pani riaditeľka,
Moc rada by som i týmto odkazom vyjadrila veľké poďakovanie a poslala s odstupom času pozdrav k Vám i k celému vášmu kolektívu úžasných ľudí.
Zariadenie „Villa Terézia“ mala možnosť naša rodina spoznať v apríli tohoto roku, kedy Vaša ústretovosť a láskavý súcit neuveriteľne pomohli v ťažkých chvíľach bolesti a odchádzania nášho ťažko chorého ocina, manžela, deduška i pradeduška.
Zázemie a pomoc, ktoré sme od vás dostali sa nedá v týchto riadkoch popísať. Ďakujem za vašu vnútornú odvahu vykonávať túto záslužnú prácu – dávať seniorom silu do života, pomáhať zvládať všetky bolesti a neduhy.
Klaniam sa poklonou k vášmu súcitu, ktorý je veľkým pomocníkom vo vašej práci.
Myšlienka a realizácia vašej práce je naplňovaná k veľkej spokojnosti našich seniorov, ktorý potrebujú vašu pomoc a opateru.
Preto Ďakujem, že som mala možnosť vás poznať.
Jana Šišková (dcéra Ladislava Kyšku)

pi 22. 7. 2022 13:25

Vážená pani riaditeľka
Som Vám nesmierne vďačná za to, že moja mamina, M S., mohla u Vás v zariadení stráviť mesiac ako samoplatca. Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za ochotu a ústretovosť, s akou ste k nám pristupovali. Zároveň veľké poďakovanie patri celému personálu, najmä pani opatrovateľkám, ktoré sa príkladne starali o moju maminu a milo a ochotne so mnou komunikovali.
Prajem Vám všetkým veľa zdravia, energie a trpezlivosti pri tak náročnej práci, ktorú vykonávate. Nesmierne si Vás preto vážim a obdivujem.
Ďakujem.
Iveta Šolomeková, dcéra

ut 12. 4. 2022 15:30

Vážená pani riaditeľka a vážení zamestnanci ZSS Terézia, n.o.,
za našu rodinu a aj za otca, ktorý bol Vaším veľmi spokojným klientom, Vám chcem ešte raz vysloviť veľké „ĎAKUJEM“ – za Vašu trpezlivosť, obetavosť a lásku, ktorú každý deň dávate svojim klientom, za to, že Vašu naozaj náročnú a ťažkú prácu vykonávate nielen vysoko kvalifikovane, ale hlavne ako poslanie a srdcom. Naša vďačnosť sa nedá pár slovami vyjadriť, ale prajeme Vám veľa spokojných klientov a veľa Božej milosti a požehnania.
Eva Strapcová

so 19. 3. 2022 10:00

Vážená pani riaditeľka!
Touto cestou Vám a celému personálu veľmi pekne ďakujem za ústretový a ľudský prístup ku mojej mame, Anne Ratkošovej, ktorej ste vytvorili také podmienky, že sa v zariadení cítila takmer ako doma.
Moja mama bola vo vašom zariadení len dva mesiace, ale veľmi ste jej pomohli. Predtým, ako išla do zariadenia, nebola schopná žiadnych úkonov osobnej hygieny, jej komunikačné schopnosti boli minimálne, odmietala prijímať potravu a lieky. Po dvojmesačnom pobyte vo vašom zariadení sú zmeny v zdravotnom stave mojej mamy viditeľné. Najdôležitejšia zmena je, že začala prijímať potravu a lieky. Zlepšil sa nielen jej komunikačný prejav, ale aj v oblasti osobnej hygieny nastal veľký pokrok.
Za takú príkladnú starostlivosť a opateru, ktorej výsledok je skutočne zreteľný, patrí veľké ďakujem v prvom rade Vám, pani riaditeľka, že máte takých odborných a obetavých pracovníkov, a potom celému kolektívu, ktorého poctivá práca a profesionálny prístup ku každému jednotlivcovi prináša viditeľné zlepšenie celkového zdravotného stavu klienta, čo má za následok skvalitnenie jeho života. Do budúcna vám všetkým prajem, aby vaša náročná a obetavá práca priniesla všetkým čo najviac pozitívnych výsledkov a radosti zo života.
S pozdravom
Oľga Bartková

po 7. 3. 2022 9:27

Vážená pani riaditeľka, aj ostatný personál zariadenia.
Rada by som Vám spolu s celou mojou rodinou vyjadrila vďaku za starostlivosť o našu babku – Emíliu Ružekovú. V Terézii získala nový domov, aj keď len na pár týždňov, ale doslova v ňom nabrala nové sily. Čakalo ju množstvo nových aktivít: tvorivé dielne, pobyt v záhrade, nové sociálne kontakty, 24 hodinová starostlivosť, čisté prostredie plné ochotných a láskavých ľudí. Verím že aj vďaka obetavým pani ošetrovateľkám si zvykla a častokrát aj zabudla na problémy prichádzajúce s vekom.
Radi by sme toto zariadenie odporučili aj ďalším klientom, ktorí potrebujú opateru a pomoc. Ak ešte váhate, či si vybrať Teréziu, nie je nad čím. Domov tu nájde každý senior uprostred krásnej prírody a nového elegantného interiéru.
Ďakujeme za všetko,
Nina Ružeková.

št 30. 9. 2021 08:25

Dobrý deň,
z pozície rodinných príslušníkov Gitky Kvočkovej, obyvateľky DSS Terézia, vyjadrujeme spokojnosť s kvalitou poskytovaných služieb v Terézii, ktoré zabezpečuje odborný a ochotný personál pod profesionálnym vedením. Sme veľmi vďační za príkladnú prácu zamestnancov Terézie, za ich láskavú starostlivosť, trpezlivosť a ústretovosť. Veľmi dobre udržiavané a komfortné priestory Terézie poskytujú adekvátne podmienky, zamerané na splnenie všetkých životných potrieb svojich klientov. Aj v náročnom období poznačenom pandémiou sa personál vždy snažil vyhovieť individuálnym potrebám svojich klientov, medzi ktoré patrí aj kontakt s rodinou. To, že klienti mohli so svojou rodinou pravidelne telefonovať a vidieť sa aspoň na obrazovke tabletu, predstavovalo významnú pomoc. Oceňujeme aj plynulý a bezpečný priebeh očkovania klientov proti ochoreniu covid-19. Všestranná a nadštandardná starostlivosť o klientov taktiež zahrňuje možnosť zúčastniť sa rôznych spoločensko-kultúrnych aktivít, ktoré sa konajú v priestoroch Terézie, napríklad aj v podobe oslavy pri príležitosti sviatku jedného z klientov. Veľmi si vážime, že DSS Terézia sa stará aj o duchovnú stránku života svojich klientov a snaží sa zabezpečiť splnenie individuálnych duchovných potrieb veriaceho človeka, ktorý je obyvateľom zariadenia Terézia. Plán výstavby kaplnky v priestore DSS Terézia považujeme za skvelý a odvážny nápad a zároveň za významný krok v prospech duchovného života svojich obyvateľov a zamestnancov. Ďakujeme za všetko!
S pozdravom
Hela Dvorská s rodinou

št 13. 5. 2021 13:13

Vážená pani riaditeľka,
reagujem na Vašu výzvu o poskytnutie spätnej väzby k poskytovaniu sociálnych služieb vo Vašom zariadení.
Viem, že sa snažíte zo všetkých síl vyhovieť všetkým klientom, aj keď to veľmi náročné. Viete, už po prvom telefonáte s Vami, keď sme hľadali miesto pre otca, ktorý už nemohol byť sám, som Vám bola veľmi vďačná za Váš prístup.
Komunikovala som s viacerými zástupcami sociálnych zariadení, ale po vysvetlení situácie, v akej bol otec, som dostala dosť nepríjemné odmietnutie. A potom som hovorila s Vami, a Váš prístup bol veľmi milý, profesionálny – a bolo to vždy, keď sme spolu hovorili. Potom ste ho prijali a my doma sme sa dosť obávali, že Vám bude robiť problémy. A ak to tak bolo, tak to Vaši zamestnanci zvládli veľmi dobre. Otec si zvykol, zakaždým keď s ním telefonujem, povie, že sa má dobre, že sa o neho veľmi dobre staráte, že strava je výborná. A nedávno povedal, že môžeme byť spokojní, lebo si zvykol a je spokojný a verte mi, to je od neho veľmi vysoké hodnotenie.
Veľmi pekne Vám ďakujem aj za odbornú pomoc pri zaradení do špecializovaného zariadenia a vybavenie finančného príspevku pre otca od ŽSK.
Takže sme veľmi spokojní s tým, že je otec v tomto zariadení, ďakujeme za milý a profesionálny prístup, za starostlivosť a všetko, čo s tým súvisí. A prezentujem to aj medzi svojimi známymi.
Prajeme Vám aj všetkým zamestnancom veľa síl v tejto náročnej práci, spokojných klientov a veľa Božieho požehnania.
S pozdravom Eva Strapcová – dcéra pána Františka Hlaváčika

st 12. 5. 2021 19:22

100% spokojnosť
Ladislav Várkoly

ut 11. 5. 2021 17:29

Dobrý deň,
my hodnotíme Vaše zariadenie na viac ako 100 percent. Sme spokojní s Vaším prístupom ku klientom a zároveň aj k nám rodinným príslušníkom.
Komunikácia so zariadením a hlavne s pani riaditeľkou je vynikajúca a samozrejme aj s ostatnými pracovníkmi zariadenia. Vždy sú profesionálne nadstavení a radi pomôžu.
Mama si veľmi chváli starostlivosť aj stravu v zariadení.
Prajem Vám všetkým, aby sa Vám darilo aj naďalej poskytovať starostlivosť na vysokej úrovni ako doteraz.
S pozdravom
L.P.

st 12. 5. 2021 10:29

Dobrý deň.
Som rada, že sú na Slovensku také kvalitné zariadenia sociálnych služieb, ako je zariadenie Terézia, n.o. Lokca. Mám u Vás otca, ktorý má vážne zdravotné problémy. Po dlhej hospitalizácii v zdravotníckych zariadeniach DK a Trstená, kde nám povedali, že už  môj otec nikdy nebude chodiť, pracovníci zariadenia Terézia Lokca postavili môjho otca na nohy a dnes dokáže sám chodiť.
Som Vám nesmierne vďačná, vážim si Vašu náročnú prácu.
Prajem Vám všetkým veľa zdravia.
S pozdravom
Tatiana Oravcová
dcéra pana Emila Grocika

ut 11. 5. 2021 15:19

Vážená pani riaditeľka,
moja mama, Helena Gazdíková je vo Vašom zariadení len krátko.
Ale chcem vysloviť veľké poďakovanie  Vám všetkým, ktorí sa o ňu staráte – Vám osobne, vedúcej sestre, všetkým  opatrovateľkám  a ďalším pracovníkom, ktorí zaisťujú prevádzku – napr. kuchár/ka, upratovačky…. Napriek tomu, že sa jej situácia skomplikovala Covidom z predchádzajúcej hospitalizácie, mala  plnú staroslivosť, čo si nesmierne vážim.
Ďakujem
Prajem veľa úspechov a radosti z Vašej náročnej no pritom ušľachtilej práce.
S úctou
MUDr. Mária  Molnárová, PhD.
dcéra p. Gazdíkovej

ut 11. 5. 2021 16:01

Dobrý deň p. riaditeľka.
Ja aj moja sestra vyjadrujeme veľkú vďaku Vám a celému kolektívu sociálneho a zdravotného úseku za poskytované služby nášmu drahému  bratovi Milanovi Tarčákovi. Vyjadrujeme mimoriadnu spokojnosť s kvalitou , fungovaním a celým menežmentom Vášho zariadenia.Oceňujeme  Vašu stále  aktuálnu komunikáciu  a komunikáciu  s ekonomickým úsekom.Mali sme veľké šťastie, že sme Vás  našli. Prajeme veľa síl a zdravia pri tak náročnej  profesionálnej činnosti ktorú hodnotíme  len samými superlatívmi.
S pozdravom M. Falisová a M. Géczyová

ut 11. 5. 2021 16:53

Dobrý deň,
ja som s vašim prístupom k poskytovaniu služieb veľmi spokojný a týmto Vám chcem prejaviť veľkú vďaku.
Šegita

st 12. 5. 2021 9:05

Ďakujeme, mali sme z Vášho zariadenia veľmi dobrý dojem. Tešíme sa, že maminku neodkladáme, ale posúvame k lepšiemu a kvalitnejšiemu životu.
S úctou Fillovci

pi 16. 4. 2021 11:46

Dobrý deň p.riaditeľka.
Ďakujem za krásne prianie. Spolu so sestrou prajeme Vám i celému kolektívu pokojné a požehnané vianočné sviatky.Veľa síl, zdravia a božieho požehnania v r.2021.Ďakujeme Vám spolu s  naším bratom Milanom za Váš vysoko-profesionálny prístup a  za všetku  starostlivosť.
S pozdravom  Falisová

po 21. 12. 2020 18:38

Milá pani riaditeľka a všetci spolupracovníci,
veľmi pekne ďakujeme za krásne prianie. Aj my Vám prajeme krásne Vianoce, a vyprosujeme veľa milostí všetkým zamestnancom aj klientom Vášho zariadenia. Ďakujeme za Vašu lásku, ktorú klientom dávate a do nového roka Vám prajeme veľa zdravia, spokojnosti a úspechov v tej ťažkej práci.
príbuzní p. Hlaváčika

po 21. 12. 2020 21:26