Terézia, n.o. - Sme tu pre Vás...

Pon-Pia: 8:00 - 16:30

Recenzie

Vážená pani riaditeľka, aj ostatný personál zariadenia.
Rada by som Vám spolu s celou mojou rodinou vyjadrila vďaku za starostlivosť o našu babku – Emíliu Ružekovú. V Terézii získala nový domov, aj keď len na pár týždňov, ale doslova v ňom nabrala nové sily. Čakalo ju množstvo nových aktivít: tvorivé dielne, pobyt v záhrade, nové sociálne kontakty, 24 hodinová starostlivosť, čisté prostredie plné ochotných a láskavých ľudí. Verím že aj vďaka obetavým pani ošetrovateľkám si zvykla a častokrát aj zabudla na problémy prichádzajúce s vekom.
Radi by sme toto zariadenie odporučili aj ďalším klientom, ktorí potrebujú opateru a pomoc. Ak ešte váhate, či si vybrať Teréziu, nie je nad čím. Domov tu nájde každý senior uprostred krásnej prírody a nového elegantného interiéru.
Ďakujeme za všetko,
Nina Ružeková.

št 30. 9. 2021 08:25

Dobrý deň,
z pozície rodinných príslušníkov Gitky Kvočkovej, obyvateľky DSS Terézia, vyjadrujeme spokojnosť s kvalitou poskytovaných služieb v Terézii, ktoré zabezpečuje odborný a ochotný personál pod profesionálnym vedením. Sme veľmi vďační za príkladnú prácu zamestnancov Terézie, za ich láskavú starostlivosť, trpezlivosť a ústretovosť. Veľmi dobre udržiavané a komfortné priestory Terézie poskytujú adekvátne podmienky, zamerané na splnenie všetkých životných potrieb svojich klientov. Aj v náročnom období poznačenom pandémiou sa personál vždy snažil vyhovieť individuálnym potrebám svojich klientov, medzi ktoré patrí aj kontakt s rodinou. To, že klienti mohli so svojou rodinou pravidelne telefonovať a vidieť sa aspoň na obrazovke tabletu, predstavovalo významnú pomoc. Oceňujeme aj plynulý a bezpečný priebeh očkovania klientov proti ochoreniu covid-19. Všestranná a nadštandardná starostlivosť o klientov taktiež zahrňuje možnosť zúčastniť sa rôznych spoločensko-kultúrnych aktivít, ktoré sa konajú v priestoroch Terézie, napríklad aj v podobe oslavy pri príležitosti sviatku jedného z klientov. Veľmi si vážime, že DSS Terézia sa stará aj o duchovnú stránku života svojich klientov a snaží sa zabezpečiť splnenie individuálnych duchovných potrieb veriaceho človeka, ktorý je obyvateľom zariadenia Terézia. Plán výstavby kaplnky v priestore DSS Terézia považujeme za skvelý a odvážny nápad a zároveň za významný krok v prospech duchovného života svojich obyvateľov a zamestnancov. Ďakujeme za všetko!
S pozdravom
Hela Dvorská s rodinou

št 13. 5. 2021 13:13

Vážená pani riaditeľka,
reagujem na Vašu výzvu o poskytnutie spätnej väzby k poskytovaniu sociálnych služieb vo Vašom zariadení.
Viem, že sa snažíte zo všetkých síl vyhovieť všetkým klientom, aj keď to veľmi náročné. Viete, už po prvom telefonáte s Vami, keď sme hľadali miesto pre otca, ktorý už nemohol byť sám, som Vám bola veľmi vďačná za Váš prístup.
Komunikovala som s viacerými zástupcami sociálnych zariadení, ale po vysvetlení situácie, v akej bol otec, som dostala dosť nepríjemné odmietnutie. A potom som hovorila s Vami, a Váš prístup bol veľmi milý, profesionálny – a bolo to vždy, keď sme spolu hovorili. Potom ste ho prijali a my doma sme sa dosť obávali, že Vám bude robiť problémy. A ak to tak bolo, tak to Vaši zamestnanci zvládli veľmi dobre. Otec si zvykol, zakaždým keď s ním telefonujem, povie, že sa má dobre, že sa o neho veľmi dobre staráte, že strava je výborná. A nedávno povedal, že môžeme byť spokojní, lebo si zvykol a je spokojný a verte mi, to je od neho veľmi vysoké hodnotenie.
Veľmi pekne Vám ďakujem aj za odbornú pomoc pri zaradení do špecializovaného zariadenia a vybavenie finančného príspevku pre otca od ŽSK.
Takže sme veľmi spokojní s tým, že je otec v tomto zariadení, ďakujeme za milý a profesionálny prístup, za starostlivosť a všetko, čo s tým súvisí. A prezentujem to aj medzi svojimi známymi.
Prajeme Vám aj všetkým zamestnancom veľa síl v tejto náročnej práci, spokojných klientov a veľa Božieho požehnania.
S pozdravom Eva Strapcová – dcéra pána Františka Hlaváčika

st 12. 5. 2021 19:22

100% spokojnosť
Ladislav Várkoly

ut 11. 5. 2021 17:29

Dobrý deň,
my hodnotíme Vaše zariadenie na viac ako 100 percent. Sme spokojní s Vaším prístupom ku klientom a zároveň aj k nám rodinným príslušníkom.
Komunikácia so zariadením a hlavne s pani riaditeľkou je vynikajúca a samozrejme aj s ostatnými pracovníkmi zariadenia. Vždy sú profesionálne nadstavení a radi pomôžu.
Mama si veľmi chváli starostlivosť aj stravu v zariadení.
Prajem Vám všetkým, aby sa Vám darilo aj naďalej poskytovať starostlivosť na vysokej úrovni ako doteraz.
S pozdravom
L.P.

st 12. 5. 2021 10:29

Dobrý deň.
Som rada, že sú na Slovensku také kvalitné zariadenia sociálnych služieb, ako je zariadenie Terézia, n.o. Lokca. Mám u Vás otca, ktorý má vážne zdravotné problémy. Po dlhej hospitalizácii v zdravotníckych zariadeniach DK a Trstená, kde nám povedali, že už  môj otec nikdy nebude chodiť, pracovníci zariadenia Terézia Lokca postavili môjho otca na nohy a dnes dokáže sám chodiť.
Som Vám nesmierne vďačná, vážim si Vašu náročnú prácu.
Prajem Vám všetkým veľa zdravia.
S pozdravom
Tatiana Oravcová
dcéra pana Emila Grocika

ut 11. 5. 2021 15:19

Vážená pani riaditeľka,
moja mama, Helena Gazdíková je vo Vašom zariadení len krátko.
Ale chcem vysloviť veľké poďakovanie  Vám všetkým, ktorí sa o ňu staráte – Vám osobne, vedúcej sestre, všetkým  opatrovateľkám  a ďalším pracovníkom, ktorí zaisťujú prevádzku – napr. kuchár/ka, upratovačky…. Napriek tomu, že sa jej situácia skomplikovala Covidom z predchádzajúcej hospitalizácie, mala  plnú staroslivosť, čo si nesmierne vážim.
Ďakujem
Prajem veľa úspechov a radosti z Vašej náročnej no pritom ušľachtilej práce.
S úctou
MUDr. Mária  Molnárová, PhD.
dcéra p. Gazdíkovej

ut 11. 5. 2021 16:01

Dobrý deň p. riaditeľka.
Ja aj moja sestra vyjadrujeme veľkú vďaku Vám a celému kolektívu sociálneho a zdravotného úseku za poskytované služby nášmu drahému  bratovi Milanovi Tarčákovi. Vyjadrujeme mimoriadnu spokojnosť s kvalitou , fungovaním a celým menežmentom Vášho zariadenia.Oceňujeme  Vašu stále  aktuálnu komunikáciu  a komunikáciu  s ekonomickým úsekom.Mali sme veľké šťastie, že sme Vás  našli. Prajeme veľa síl a zdravia pri tak náročnej  profesionálnej činnosti ktorú hodnotíme  len samými superlatívmi.
S pozdravom M. Falisová a M. Géczyová

ut 11. 5. 2021 16:53

Dobrý deň,
ja som s vašim prístupom k poskytovaniu služieb veľmi spokojný a týmto Vám chcem prejaviť veľkú vďaku.
Šegita

st 12. 5. 2021 9:05

Ďakujeme, mali sme z Vášho zariadenia veľmi dobrý dojem. Tešíme sa, že maminku neodkladáme, ale posúvame k lepšiemu a kvalitnejšiemu životu.
S úctou Fillovci

pi 16. 4. 2021 11:46

Dobrý deň p.riaditeľka.
Ďakujem za krásne prianie. Spolu so sestrou prajeme Vám i celému kolektívu pokojné a požehnané vianočné sviatky.Veľa síl, zdravia a božieho požehnania v r.2021.Ďakujeme Vám spolu s  naším bratom Milanom za Váš vysoko-profesionálny prístup a  za všetku  starostlivosť.
S pozdravom  Falisová

po 21. 12. 2020 18:38

Milá pani riaditeľka a všetci spolupracovníci,
veľmi pekne ďakujeme za krásne prianie. Aj my Vám prajeme krásne Vianoce, a vyprosujeme veľa milostí všetkým zamestnancom aj klientom Vášho zariadenia. Ďakujeme za Vašu lásku, ktorú klientom dávate a do nového roka Vám prajeme veľa zdravia, spokojnosti a úspechov v tej ťažkej práci.
príbuzní p. Hlaváčika

po 21. 12. 2020 21:26